ראשי עליון

ילדות – אימהות – בשלות

 

 

3 תחנות מרכזיות בחייה של כל אישה הן תחנות הילדות, האימהות והבשלות הנשית. כל תחנה משפיעה על כל רגע וכל בחירה בחיינו הנוכחיים.
כל תחנה משפיעה על מה שאני היום ואיך אני מרגישה – האם אני מאושרת, מנוצלת, ראויה, אהובה, מוכיר תודה, שווה, מצליחה, טובה, מוצלחת.
3 התחנות האלה חשובות ביותר לאושר שלנו היום.
מהי תמונת הילדות שלי? איזו ילדה הייתי – חברותית? מסוגרת? פעילה? ביישנית? האם אהבו אותי החברים, המורים, ההורים שלי? כמה אהבו אותי ביחס לאחיותיי? איזו ילדות הייתה לי ואיך היא משפיעה על חיי הנוכחיים? ומה היום? אם אני מאפשרת לעצמי להיות ילדית? להשתטות, לאהוב, להסתקרן ולשחק?
וכשאני חושבת על תחנת האימהות אני שואלת את עצמי – איזו אמא אני? איזו אמא אני לילדיי ואיזו אמא אני לעצמי? מעניקה, נותנת, מתפעלת, אוהבת, ביקורתית, כעסנית, עצבנית? בטח אתן יודעות את התשובה – יש בנו מכל אלה, אבל כמה – כמה? מה יותר ומה פחות?
עכשיו – תקופת הבשלות הנשית? איזו אישה אני עכשיו? מה אני מאפשרת לעצמי ומה עדיין לא? מה אני מעניקה לעצמי? האם אני חיה בשלמות ובהרמוניה עם המשפחה שלי? עם עצמי? האם מערכות היחסים שלי עם הסובבים אותי היא משמעותית ומלאה? האם הגשמתי את כל רצונותיי? האם אני בוחרת בכל רגע בחיי?
מזמינה אתכן לסדנה שבה אתן תיצרו את תמונת חייכן המיטבית – מה שאתן רוצות שיקרה בחיים שלכן – הרמוניה, זוגיות, רומנטיקה, הצלחה בעבודה, כסף, טיולים ו…השמים הם הגבול.

פרטים חשובים:

  • מתי? מפגש מבוא לסדנה ייערך ב 20.10.16, בין השעות 19:00 – 22:00 (1900 – 1930 – התכנסות וכיבוד קל)
  • היכן? בצפון תל אביב, אזור רמת החייל (מקום מדויק יימסר בטלפון)
  • מה במפגש? במפגש יינתנו כלים לטיפוח דימוי עצמי חיובי, ויימסרו פרטים על הסדנה "לגלות את האוצר שאת" .
  • כמו כן יתאפשר לך להירשם לסדנה בהנחה מיוחדת 
  • המחיר למפגש מבוא: 59 ש"ח  – לנרשמות עד 7.10.15 (אחר כך 69 ש"ח)
  • לפרטים נוספים, לשאלות ולהרשמה:
  • עפרה ברק, טל' 054-4399750, ofra.barak@gmail.com

Pas650px

Comments are closed.
futer-980-px

האתר עוצב על ידי טליה שרון