ראשי עליון

טיולי נשים עתידיים לחו”ל

אחת האהבות הגדולות שלי היא לארגן טיולים, במיוחד טיולים עבור נשים. כי כאשר נשים מטיילות יחד, נוצר חיבור מיידי. השיחה קולחת, הקשר נוצר והצחוקים מתגלגלים. בטיולים שלי אני מאפשרת חוויה של שחרור, שמחה, הנאה ויחד נשי בקבוצות קטנות ואינטימיות. תשאלו את אלה שחזרו…
במסגרת טיולי נשים, אני תופרת טיול שיש בו דגש על נופים מיוחדים, סיפורים מרתקים ומוזיקה מקומית, תנועה, טעמים וריחות – מאכלים מקומיים מיוחדים, והכי חשוב – נשיות – סיפורים נשיים  ומפגשים עם נשים מקומיתו, והתכנסות שלנו במעגלי נשים ובסדנאות מיוחדות.

אתן מוזמנות להיכנס לקישור המצורף ולקרוא חוויות של מסע הקסם הנשי ליוון, בכתבה שהתפרסמה ב”לאשה” באוגוסט 2014

לכתבה לחצו כאן

Pas650px

צפון יוון וסלוניקי  – הטיול מלא !!!
תאריך:  10-17.10.19 (7 ימים,7 לילות)
טיולים, נופים, טעמים, צלילים, סיפורים, יהדות ואלות יווניות

בואי בואי לגלות שמחה, אושר ושפע של קסם נשי. בואי להתלהב ולהרגיש משוחררת ושייכת, ואולי תגלי איזו אלה גיבורה את.  
בטיול שלנו לצפון יוון נגלה  את קסמיה של העיר סלוניקי,  את היופי של הטבע בצפון יוון, את הכפרים המיוחדים, את המנזרים התלויים וגם את פאר העבר של אלכסנדר מוקדון, אביו פיליפוס ואמו אולימפיאס. נוכל לערוך קניות מגוונות – ממזכרות ועבודות יד מקומיות ועד מיטב המותגים, נטעם מגוון רחב של מעדנים יווניים במסעדות נהדרות ובטברנות אותנטיות, נשמע מוסיקה יוונית, נרקוד ונשמח. וגם נכיר נשים מקסימות, נתכנס למעגלי נשים ונהיה על האולימפוס.

# קוסטה ריקה
תאריך:  13-25.3.20 (12 ימים,10 לילות)
מסע נשי ייחודי כולל סאן חוזה – פואז – טורטוגרו – לנדס אין לאב –  חוואנילמה  – ארנל – מונטה וורדה – מנואל אנטוניו
# בולגריה כולל פסטיבל הוורדים – פרטים בהמשך
תאריך: 29.5-4.6.20 

 # יוון ההררית וסלוניקי – פרטים בהמשך
תאריך: יולי 2020 


ofraNo

trip450x300

 

 

 

 

תמונה יוון לאתר

Pas650px

הנה מכתב של נוסעת ליוון:

עפרה יקרה,
אני מבקשת להודות לך על הטיול שרקמת לנו כמלאכת מחשבת ליוון.
הטיול פתח עבורי חלון בלתי אמצעי ליופי שבתרבות היוונית, מזו העתיקה שהיא הבסיס לתרבות המערבית שלנו  ועד ליוון המודרנית המתמודדת כיום עם מציאות מורכבת ומאתגרת, הניבטת מכל מקום.
המדריך שליווה אותנו הקיף אותנו בידע עצום אבל בה בשעה ביכולת העברתו באופן מרתק. הכרתי דמויות נשיות מהמיתולוגיה המלוות אותי במאפיינים השונים של הנשיות, באמהות, התעוזה, החכמה, היופי, ואפילו הטירוף.
הייתה לי תחושה שאני מעורסלת כל הימים האלה ברוך ואהבה אימהיים. תשומת הלב שנתת לכל מרכיבי הטיול יצרו חוויה של 360 מעלות. החל במלון המפנק, דרך טעמי האוכל היווני הטעים כל כך בפשטות המתוחכמת של שימוש בחומרי גלם ים תיכוניים טריים, דרך ההדרכה המעולה, ערבי המוסיקה על גווניה השונים. הנופים דרכם עברנו, נבחרו בקפידה ויצרו תמונה מרשימה של הישגי האדם. ביקרנו באמפיתיאטרון, באקרופוליס, בתעלה הקורינתית בערים מקסימות ובשווקים מגוונים.
עפרה יקרה, אני נוצרת את הטיול ליוון כאחד הזיכרונות הנעימים ביותר שחוויתי לאחרונה ועל כך הערכתי ותודתי.

רונית צלניק, בארותיים
פברואר 2013

futer-980-px

האתר עוצב על ידי טליה שרון