ראשי עליון

טיולים בארץ

בואי, בואי, הצטרפי או הזמיני במיוחד בשביל הקבוצה שלך, סיורים נהדרים עם סיפורים מרתקים על נשים, אהבות וחוויות. סיור משמעותי בדגש נשי שמשלב טעימות של מאכלים מיוחדים. הנה כמה דוגמאות:
1. יפו בסימן אהבה
סיור קסום בשוק הפשפשים וביפו העתיקה – חוויה של כל החושים בסימן אהבה. נהבקר בגלריות מיוחדות: גלריה ששם יוצרים יצירות אשר “נוצקו ממעמקי הלב ונשרפו באש אהבתנו לחומר”, גלריה שבה רוקחים בשמים באהבה על פי דרישת הלקוח, ומגלים למה אנחנו “לובשות” בושם ואיזה בושם מתאים לנו ללבוש, נטעם מאפים מופלאים שמתפצפצים בפה בהנאה, ונשמע את סיפורה של סבתא ג’ולי, נראה היכן יוצרים תכשיטים צבעוניים אפילו בגודל של ראש סיכה, נגלה את סלע אנדרומדה ונשמע את סיפורן של נשים אגדתיות – אנדרומדה, ג’וזפין ואיך הכל קשור לנשים וליפו. (הטיול כולל כיבוד קל)

2. תל אביב נווה צדק – בעקבות נשים מעוררות השראה  נווה צדק – שכונה מתחדשת, שבה חנויות, בוטיקים מיוחדים שפתחו נשים, שפע אמנויות ואווירה מיוחדת. נסייר בעקבות נשים יזמיות מעוררות השראה שחלמו, ובצעו כמו: שרה לוי תנאי, אורנה פורת, דבורה בארון, ועוד. נשמע סיפורי אהבות מרתקים, נבקר בבית רוקח ונראה את יצירותיה המרתקות של הפסלת לאה מג’רו מינץ – נכדתו של רוקח (בתמונה), נגיע לאחוזת בית ולפסיפס של גוטמן – שם נשמע את סיפורי ראשית תל אביב, ולסיום – נראה היכן מייצרים את מקלוני דבייל הטעימים.

3. שכונת התקווה – קולינריה, תרבות והסטוריה

סיור צבעוני, ססגוני, מרתק וטעים בשכונת התקווה – בין דוכני השוק של התימני, העיראקי והכורדי, טעימות ונשנושים, טיול ברחבות השכונה בדגש הסטוריה ותרבות, וכמובן על עפרה חזה. 

Pratim-B

 

או התקשרי לטלפון 054-4399750

futer-980-px

האתר עוצב על ידי טליה שרון